Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Zloplay community

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Кръчма №2

Знаете правилата - в тази тема няма такива. :)

  • Replies 186
  • Views 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Другата РґР° РЅРµ Р±Рё РґР° СЃР° СЏ затворили РѕС‚ РҐР•Р??.. или просто татар пак РЅСЏРјР° Рє'РІРѕ РґР° прави РЅР° работното място?

А така нова кръчма :D

Поздрави на NTA :D от мен

Дака РІРёР¶ С…Рј-Р° моля :) Р?РјР° малко спам РІ a popular FPS series 2

XM-а до преди малко беше ънавейлъбъл, a иначе...пак почнаха да ми отварят работа тея спамботове... :x :x :x

А и Урагана хич не помага... ;):D

 

9b24eeeb1c8cf64c.png

Нова кръчма със старите пиячи XD

Дано поне някой се е сетил да измие чашите... :lol:

Ще има ло ботове за МВ3 ? Видях че някои играят с ботове затова питам ?

Ако искате да играете с ботове, силно ви препоръчвам да опитате версията на teknogods...

Е има ли ботове или не ?

Е има ли ботове или не ?

Аз лично не съм чувал да има... :roll:

В Youtube можеш да намериш един как играе с ботове в 4Д1 ;)

Момчета,абе като се опитам да влязя в сървър,след зареждането и излиза следното съобщение:"pach_mp.ff is different". Какво да сторя и имали някакъв нов пач?

Момчета,абе като се опитам да влязя в сървър,след зареждането и излиза следното съобщение:"pach_mp.ff is different". Какво да сторя и имали някакъв нов пач?

А случайно да кажеш за коя игра става въпрос...ако не е тайна разбира се. :roll:

Еми за Call of duty MW3 четох тука по тоя въпрос ама нищо не можах да направя,можеби аз съм нескопосан :lol::lol::lol:

Еми за a popular FPS series IW5 четох тука по тоя въпрос ама нищо не можах да направя,можеби аз съм нескопосан :lol::lol::lol:

Р?зтрий този файл РѕС‚ папката РЅР° играта: caches.xml, Рё РїСѓСЃРЅРё пак играта.

Eм,чУек много ти благодаря има6 една бира някои ден от мен!!!

Eм,чУек много ти благодаря има6 една бира някои ден от мен!!!

Но проблемо, приятна игра! :)

С риск да стана много нахален,можеш ли да ми кажеш как да направя кооперативна игра оцеляване?

С Fourdeltaone не става, трябва да минеш към текнобоговете, пращам ти линка на лично съобщение, но не съм сигурен дали е този.

Върнах се от даскало!

Браво!!!! Аз пък сега отивам... ;)

Jordaki още ли ходиш на даскало :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.