Dobra, The_InHuman. W przeszłości w czasach alterIWnet zastąpiłem Filasa zostając regmodem polskiej sekcji. Man na imię Adam, mieszkam w Białymstoku. Lubię jeździć motocyklem, słuchać dubstepu, rocka, metalu, wbijać nuki, modować IW4M. Mam 17 lat.
Taki welcome area dla PolakГіw
SkД…d jestescie
Wasze hobby
Cokolwiek :3
Dobra, The_InHuman. W przeszłości w czasach alterIWnet zastąpiłem Filasa zostając regmodem polskiej sekcji. Man na imię Adam, mieszkam w Białymstoku. Lubię jeździć motocyklem, słuchać dubstepu, rocka, metalu, wbijać nuki, modować IW4M. Mam 17 lat.
Wasza kolej