March 14, 201313 yr comment_225760 Sziasztok! Nem tudom kinek az Г¶tlete volt, de Г¶rГјlГ¶k neki, hogy lesz magyar fГіrum is. RemГ©lem jГі kГ¶zГ¶ssГ©g alakul itt ki Г©s egyszerЕ±bb lesz megoldani a problГ©mГЎkat. Arni Report
March 14, 201313 yr comment_225833 Szia neked is! MГЎr Г©n is nagyon rГ©g Гіta vГЎrtam erre, Г©s nagyon Г¶rГјlГ¶k a magyar regionГЎlis fГіrumnak! A magyar kГ¶zГ¶ssГ©g "vezГ©re" valГіszГnЕ±leg EMZ lesz, Е‘ a legalkalmasabb erre a feladatra. Report
March 14, 201313 yr comment_225867 Szia neked is! MГЎr Г©n is nagyon rГ©g Гіta vГЎrtam erre, Г©s nagyon Г¶rГјlГ¶k a magyar regionГЎlis fГіrumnak! A magyar kГ¶zГ¶ssГ©g "vezГ©re" valГіszГnЕ±leg EMZ lesz, Е‘ a legalkalmasabb erre a feladatra. miГ©rt nem sora :?: Report
March 14, 201313 yr comment_225871 Szia neked is! MГЎr Г©n is nagyon rГ©g Гіta vГЎrtam erre, Г©s nagyon Г¶rГјlГ¶k a magyar regionГЎlis fГіrumnak! A magyar kГ¶zГ¶ssГ©g "vezГ©re" valГіszГnЕ±leg EMZ lesz, Е‘ a legalkalmasabb erre a feladatra. miГ©rt nem sora :?: Sora3100 az angol rГ©szlegben szeret jobban tartГіzkodni, az aIW idejГ©n sem volt aktГv Sora a magyar fГіrumban. Report
March 14, 201313 yr comment_225886 Speak english Well, why? Look at the German, Spanish, Russian, French, Italian, Brazilian / Portuguese, Dutch, Romanian, Bulgarian, Polish regional forums! Everyone is speaking English there? Well no. Everybody who speaking English there is warned by the regional moderator... We have to wait for EMZ. Well it's just Tatar and trolled us like a sir because there is no any regional moderator or rule here. koop for moderator! That's impossible, I don't have any chance for that. Report
March 14, 201313 yr Author comment_225921 Speak english Speak Hungarian!! This is the Hungarian Regional Forum Report
March 14, 201313 yr comment_226008 Speak english Speak Hungarian!! This is the Hungarian Regional Forum szegГ©ny nem ismeri a google forditot Report
March 14, 201313 yr comment_226037 Hello, a cod mw2-vel hogyan tudok multizni? lelkesen leszedtem ncore-ol vГЎrva hogy majd online osztom az Г©szt szintlГ©pГ©sek kГ¶zepette de megakadtam a singlГ©vel, szГіval, mikГ©ppen tudok feljutni multira? lГ©gyszi help : D Report
March 14, 201313 yr comment_226057 Sziasztok!Tudja valaki hogy mi lesz a T5M bЕ‘l Black Ops1 Vagy 2? Report
March 14, 201313 yr comment_226065 Sziasztok!Tudja valaki hogy mi lesz a T5M bЕ‘l Black Ops1 Vagy 2? 1 Report
March 14, 201313 yr comment_226066 milet velГјk hogy lett magyar fГіrum MГЎris rosszalkodsz? :mrgreen: Report
March 14, 201313 yr comment_226067 Sziasztok!Tudja valaki hogy mi lesz a T5M bЕ‘l Black Ops1 Vagy 2? Az elsЕ‘ lesz belЕ‘le. De a T5M utГЎn lesz T6M is ami a mГЎsodik dologra vonatkozik. ink azt mond hogy tudok multizni xd Hello, a a popular FPS series mw2-vel hogyan tudok multizni? lelkesen leszedtem ncore-ol vГЎrva hogy majd online osztom az Г©szt szintlГ©pГ©sek kГ¶zepette de megakadtam a singlГ©vel, szГіval, mikГ©ppen tudok feljutni multira? lГ©gyszi help : D Amint meg lesz vГЎlasztva a "vezГ©r" avagy moderГЎtor, akkor fel fognak kerГјlni a magyarosГtott szabГЎlyok Г©s segГtЕ‘kГ©sz topikok. Addig prГіbГЎlj meg boldogulni az angol leГrГЎsokkal. Itt a letГ¶ltГ©si link: viewtopic.php?f=3&t=18889 Г‰s ha lehet ne vГЎlaszolj kГ©tszer ugyan azzal a dologgal kapcsolatban! Azzal csak Г©retlensГ©gedet fejezed ki, Г©s nem fogsz hamarabb segГtsГ©get kapni! Report
March 14, 201313 yr comment_226076 milet velГјk hogy lett magyar fГіrum MГЎris rosszalkodsz? :mrgreen: szokГЎs szerint xd Report
March 14, 201313 yr comment_226124 valaki tЕ‘mondatokban foglalja Г¶ssze lГ©gyszi hogy mit kellene tennem hogy ez mЕ±kГ¶djГ¶n, hogy patcheljem le melyiket tГ¶ltsem le stb nagyon multizhatnГ©kom van mГЎr :/ Report
March 14, 201313 yr comment_226127 valaki tЕ‘mondatokban foglalja Г¶ssze lГ©gyszi hogy mit kellene tennem hogy ez mЕ±kГ¶djГ¶n, hogy patcheljem le melyiket tГ¶ltsem le stbnagyon multizhatnГ©kom van mГЎr :/ Melyik projektel kapcsolatban? Report
March 14, 201313 yr comment_226139 a popular FPS series IW4 multiznГ©k Ha nem akarsz DLCes vagy SPes mapeken jГЎtszani elГ©g az alapjГЎtГ©k + ez viewtopic.php?f=3&t=18889 Ha szeretnГ©l DLC vagy SP mapeket akkor Гrj PM-ben Report
March 14, 201313 yr comment_226146 hmm, ott 2 link van, mind2-Е‘t leszedjem? edit: am kГ¶sz a helpet Г©s bocs hogy itt irritГЎlok, am pachelni hogy tok? Report
March 14, 201313 yr comment_226148 hmm, ott 2 link van, mind2-Е‘t leszedjem? Nem, csak IW4-et. IW4M=modern vorfer kettЕ‘ IW5M=modern vorfer hГЎrom Report
March 14, 201313 yr comment_226151 kГ¶cce, infity ward 4 a tippem, jГіl tippelem? ja Г©s pachelni hogyan tudok? csak mert nem azonos a pachem a most futГіval online, vagy az ide nem kell? Report
Sziasztok!
Nem tudom kinek az Г¶tlete volt, de Г¶rГјlГ¶k neki, hogy
lesz magyar fГіrum is.
RemГ©lem jГі kГ¶zГ¶ssГ©g alakul itt ki Г©s egyszerЕ±bb lesz
megoldani a problГ©mГЎkat.
Arni