$RECYCLE.BIN
garbage, trash can, same shit, different name
Подразделы
2 820 тем в этом разделе
-
Well, NTA said he could only make IW4M with dedi's, because emulating matchmaking would get him sued. Would he be able to pull the same trick with MW3?
-
- 2 ответа
- 29 просмотров
-
-
Hello guys, i need UAC3 and o need to find the match id in one server, but i dont know how to find the match id, plz help i've got my own clan and i need UAC3.
-
- 0 ответов
- 22 просмотра
-
-
DnBTeam is proud to present to you: "FourDeltaOne Server Connect Tool" This program was developed by DnB TheSapphire and DnB TheVampire. For more info, please check our tutorial: -snip-
-
- 7 ответов
- 142 просмотра
-
-
Zdravo ja sam Mirza Mesic.Novi sam ovde i eto ako ko hoce igrat nek me doda na face-u http://www.facebook.com/LeNeDovi.
-
- 6 ответов
- 102 просмотра
-
-
при входе пишет то что демо версия закончилась че делать?? где закачать не демо??
-
- 2 ответа
- 180 просмотров
-
-
Hola tengo el mw3 i quiero jugar online pero ya no existe alteriw.net i no me puedo registrar. Alguien me puede decir como puedo hacer para jugarlo?Вї
-
- 4 ответа
- 186 просмотров
-
-
-
got another solutipn for no 19 i think goto zone folder and rename "ALTER"
-
- 0 ответов
- 15 просмотров
-
-
Dear community members, We currently have one open position for portuguese/brazilian regional moderator. Applications will be held via PM (that means you'll have to send it to me). You shall answer the following template trustfully, liars will not be accepted. Requirements: Proper english language knowledge. Proper IRC activity. Proper maturity level (should I even mention that?) [b]Full name:[/b] [b]Age:[/b] [b]Since when do you know about FourDeltaOne?:[/b] [b]Motivation for the job:[/b] [b]Do you have previous experience moderating a forum?:[/b] [b]If you have previous experience please go in to more detail (forum link, dates, etc.):[/b] [b]Are you…
-
- 2 ответа
- 193 просмотра
-
-
I JUST PLAYED IN A SERVER AND THERE WHERE SOMEONE THERE CALLED BOBAZE AND HE WAS USING HACKS NOW IM USING THAT NICKNAME FOR YEARS AND I NEVER USED HACKS , PLS BAN HIM AND NOT ME. User warned for all caps.
-
- 1 ответ
- 45 просмотров
-
-
I just wondered that, is it possible to change your name in anyway like you could with alteriw?
-
- 1 ответ
- 33 просмотра
-
-
Where can i Download Black ops? can one help me
-
- 6 ответов
- 242 просмотра
-
-
Магазин футболок СЃ надписями Рё рисунками http://nelekul.3web.me http://qonufifi.3web.me http://samohuce.3web.me http://gaxolak.3web.me http://sidiguhi.3web.me http://gantafepan.front.ru http://devadel.3web.me http://vujoroc.3web.me http://huhojuw.3web.me http://cotaxiwo.3web.me http://ruxihoj.3web.me http://soriwoc.3web.me http://milawule.7uw.net http://qejicagi.7uw.net http://rexeqocu.3web.me http://xabosun.3web.me http://wufecaqe.3web.me http://leyozuq.7uw.net http://tuwihujo.3web.me http://quxiyom.3web.me http://tocexes.3web.me http://fisehose.3web.me http://yifesuf.3web.me http://coyeqas.3web.me http://prosetdaco.7uw.net http://ringl…
-
- 0 ответов
- 22 просмотра
-
-
При запуске лаунчера вылетает ошибка, указанная на скриншоте. Гугл облазил, ничего не нашел. Может кто сталкивался с данной проблемой? Помогите!
-
- 8 ответов
- 266 просмотров
-
-
So if you want some new members or some support. Just post it here Example: Clan Name: Im Cool/IC Contact:Ts3: 123.12331:13 Website:www.imCool.com etc. Requirements: Be cool bla bla More Info: Its awesome clan join it it has been made in 2011 etc.
-
- 1 ответ
- 46 просмотров
-
-
Hat ja im aIW-Forum geklappt, dann wirds wohl auch hier funktionieren. Die Meisten wissen wie's abläuft, für die Neuen wiederhol ichs gerne: Wenn du deinen Clan hier vorstellen willst, darfst du 1 Post machen, in dem du deinen Clan detailliert präsentierst. Es wird nicht gespamt - Es wird hier nicht diskutiert - Es wird lediglich der Clan vorgestellt.
-
- 0 ответов
- 39 просмотров
-
-
Wenn ihr einen TS-Server habt, wozu dann so ein ressourcefressender, fГјr Spiele ungeeigneter Unfug wie Skype?
-
- 2 ответа
- 38 просмотров
-
-
Hi, I have the same problem: viewtopic.php?f=7&t=4837 i downloaded : http://thepiratebay.se/torrent/5690118/ ... Repository viewtopic.php?f=7&t=3476 viewtopic.php?f=7&t=4144 and still don't work... Could sb help me?
-
- 2 ответа
- 32 просмотра
-
-
I was playing fine an hour ago and then it suddenly crash to black screen. I closed the game and when i start again it just stuck on the menu with the little window that says Online Status on the top and "Fetching playlist complete, updating ranks and unlocks...., Connecting to IWNet complete." I try waiting for it but nothing happened in the past hour. I used EAM and i dunno if that have something to do with this, since its about ranks and unlocks. Please let me know if theres a solution to this, i would try to "search" but the search button seems broken and just says "no suitable matches were found" whenever i click on it lol
-
- 17 ответов
- 292 просмотра
-
-
Why 'except the latest revision'?
-
- 253 ответа
- 304 просмотра
-
-
-
Hey, I just started playing Arev, and everytime i restart it, I open it back up to see i'm level 1 again :\ I have no idea what it is, but this is how i installed it. i put all my Alterrev files in my old AIWnet folder. Please help me -DNZ
-
- 3 ответа
- 44 просмотра
-
-
-
Name with xXXxXxXxXx. Wants to make a 'lanfix' with an almost done code right. Seems legit.
-
- 0 ответов
- 17 просмотров
-
-
Странно вчера все работало а сегодня вот такая фигня висит и что то дальше процесс не идет! кто знает в чем проблема! Скрин прилагаю
-
- 3 ответа
- 311 просмотр
-